top of page
portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
vetsi vetsi vetsi telo.png
pytelbrambor.png

Isaac mě po tom všem odnesl <3

pohrebaci.png

pohřebáci

ides.png
trpytky_edited.png
trpytky_edited.png
trpytky_edited.png
trpytky_edited.png

JAK JSEM SE SEM DOSTALA?!?

ISAAC VS LEON

4beb55bba8ac26c7897dbf76bc4eff2f-7.png

Den po tom, co jsem měla s Leonem all inclusive na profesorskym stole, jsem se rozhodla s Leonem k večeru setkat znova. Cupitala jsem si to za svitu měsíčku (ten svítil přes okna, ne mně nad hlavou) do testrálu (nebo cotoe za brloh) a chvíli po mně se v místnosti objevil Leon. A HNEDKA NA MĚ SPUSTIL, ŽE HO MIA NECHTĚLA PUSTIT! Určitě nám chtěla překazit SCHŮZKU grrrr!! (Což by možná bylo i dobře? ALE K TOMU SE DOSTANU!) Aby nás Mia a nikdo jinej nenašel, pozvala jsem Leona k sobě na pokoj, protože Laurie spala někde mimo a Viann měla rande nebo co. (Jestli tohle čte někdo jinej než moje oči, tak jsem ho nepozvala, jen trpím paranoiou.) Vydali jsme se teda ke mně na pokoj a KOHO JSME NEPOTKALI! Viann, která čekala na svojí oběť - chci říct rande? chci říct JAYE! HRDĚ jsem Viann oznámila, kam Leona vedu (to si PAMATUJ, to bude ještě DOST podstatný!) a ŠLI JSME! 

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
785-7852643_paint-splatter-splash-ink.png

Vtáhla jsem Leona do věže a běžela jsem omrknout společenskou místnost a EJHLE! Barrousek s Abby! Zatvářila jsem se (podle mě) extrémně přívětivě a přátelsky a pak jsem se mile optala, jestli se můžou jít poflakovat někam jinam (to říkali, že budou dělat totiž), protože ve spolce mám něco na práci! A VONI MI ÚPLNĚ UVĚŘILI, takže když odešli, tak jsem čapla Leona za límec a odtáhla ho na pokoj! Jako svůj LUP! Chichachuchachi

A TEĎ TO PŘIJDE!!!!

ÚPLNEJ MASAKKKKRRR

underlining-clipart-4.png
emo_PNG8.png
4beb55bba8ac26c7897dbf76bc4eff2f-7.png

Seřadily jsme se s holkama u Zmijozelu za Isaaca (jo, Viann a Laurie tam byly taky - na podívanou) a nečekali jsme dlouho. Hned, co Leon vyšel z koleje, už ho ISAAC DRŽEL VE VZDUCHU A BYL READY HO ZBUŠIT! Jenže! Pak Leonovi Isaac řekl, cituji: ,,ten stůl je můj SPOT! Já tam měl bejt s CORN A NÉ TY!" Asi jsem chytila astmatickej záchvat i z toho jak to píšu. Věděla jsem, že Isaaca naštvalo úplně všecko, ale TŮTO? Isaac teda nakonec Leona nezbušil, protože Leon stihl utéct zpátky na kolej, ale JÁ TEĎ VŮBEC, ALE VŮBEC NEVIM, CO MAM DĚLAT?!? Já bych úplňácky nejradši utekla, protože já nechci ztratit ani jednoho z nich! 

fproleona5.png
fproleona6.png
fproleona7.png
fproleona4.png
fproleona3.png
fproleona.png
fproleona2.png

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

emo_PNG46.png

já asi nechci, aby se o mě rvali dva samci

co když se mi líbí oba?

ale to NE

a nebo jo??

A CO KDYŽ SE MI LIBÍ JEDEN VÍC, NEŽ TEN DRUHEJ

AAAAAA MLČ!!!!

já se chci zratit

highlighter-png-3.png
underlining-clipart-4.png

Zalezli jsme si s Leonem do postele, protože jsem už nemohla poslouchat, jak furt brblá, že máme v pokoji bordel, když je tam ÚPLŇÁCKY ČISTO! Ale to je jedno! To přece není podstatný! No, prostě jsme si zalezli do postele a von na mě koukal. Já na něj taky. A úplně jsem se z toho cítila třpytkatě, tak jsem se rozhodla mu říct slovo na M. Jakože fakt! A fakt jsem to udělala a on mi to řekl taky! ŽE MĚ EMUJE! (Jakože M = em = emuje! A navíc je to docela emo!) Pak jsme se zas dopracovali k all inclusive, jenže jsem nikde nemohla najít ochranu a čekala jsem, že bude Leon takovej profík, jako je Isaac! Protože to přece nemůže bejt nějak složitý nebo těžký žeo! JENŽE PAK TAM VIANN PŘITÁHLA JAYZÍHO!!! (Teda nepřitáhla, je to jen paranoia!) Vona musela vědět, že tam budeme mít PLNÝ RUCE PRÁCE A ÚPLNĚ TAM NABĚHLA!! Jenom zabouchala a zařvala, že jde a už tam byla! A LEON SE LEKL, ZPANIKAŘIL A N A Š T Ě K A L  M I  D O  B O U D Y!!!!!!!!!!!!!!! NEDÝCHAM! Viann se mezitím tvářila jakoby se nic nedělo a pak začala dělat prohlídku koleje, kdy já jsem byla na HLÍDCE?! KDE JSEM SE ALE VODPORNĚ NUDILA! A CELOU DOBU JSEM MYSLELA NA TO, ŽE MAM VLASTNĚ MOŽNÁ V BOUDĚ UŽ NĚJAKÝHO MALÝHO ŽERIKA!

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png

ještě že mam hodně ramínek, abych to vytáhla

Leon nakonec byl celou noc se mnou (as he should) a krom toho, že nás ještě několikrát Viann vyrušila, proběhla celá noc v pořádku. TO JSEM ALE NĚVĚDĚLA, CO SE STANE DALŠÍHO DNE! H O R O R!!! Napsala jsem totiž svému spirit animal a mému ochránci, Isaacovi. Sepsala jsem mu všecko od stolu až po boudu, aby byl v obraze a poštu odeslala. Hodinu na to jsem potkala Isaaca ve vstupní síni. Teda on spíš potkal mě a agresivně ke mně dupal z chodby přede mnou. Hrozně nadával a vypadal, že někoho brzo ROZSÁPE! ÚPLNĚ BĚSNIL! Později jsem ho dokonce našla, jak převrací svícny a Viann na něj bezradně civí. A ještě víc později začal sepisovat - teda spíš rýt, dopis pro Leona, kde ho zval na setkání. V ten moment se k nám přidala ještě Laurie, která později navrhla, že si na Isaacovo a Leonovo setkání vezmeme stejné outfity - pohřební. Vono to takhle zní, že si z toho nic nedělám, ale já fakt ŠÍLIM! A nevěděla jsem, jak to jejich NEpřátelský setkání zastavit, protože když už Isaac začne, tak ho zastavit nejde! 

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png

ale Leon podle mě bude dobrej táta!

arrow-drawing-4.png

haha, nedýchám

Laurie s Viann by přesně na tohle měly odpověď. Protože jsem NEZODPOVĚDNÁ A NEJRADŠI BYCH MĚLA BÝT POTOPENÁ DO SPLAŠKŮ V KANALIZACI. To druhý nikdy neřekly, ale já si to sama o sobě MYSLIM. Ale stejně nechápu, jak posledních pár dní mohlo bejt tak dobrý a zároveň tak špatný! Žiju snad v příběhu z Bravíčka??

help

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
144-1447406_two-people-shaking-hands-drawing-20-buy-clip_edited.png

isaac

JÁ JSEM ASI TĚHULKA??!!!

a dítě bude Sparkle! A NEBO LOKI!

bottom of page