top of page
portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
vetsi vetsi vetsi telo.png
trpytky_edited.png

LEON

300714703026211.png

O pár dní později jsem sama zjistila jaký to je, když někdo, koho máš rád, dal pusu někomu jinýmu. A bolelo to. Fakticky hodně. A strašně mě to vyděsilo, protože díky tomu vím, jak moc vážný to je. Plakala jsem v posteli a Viann mě uklidňovala, protože já se fakticky cítím úplně maličká a tohle je proti mně obří obří věc. Laurie s Viann mi poradily, že to mám řešit a hlavně Laurie říkala, že mám Leonovi říct, že když dává pusu někomu jinýmu, tak to ve mně vyvolává negativní pocity. Tak jsem Leonovi napsala dopis.

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png

Cítím se jako maličký motýlek uprostřed hrozně velký louky, ale bojím se vyletět ze svého domečku. Protože tam venku je to velký, děsivý a musíš na to být připravený. A to já nevím jestli jsem.

to je jedna z věcí, kterou jsem Leonovi napsala

a nejspíš to vyznělo jako odsnoubení, ale tak to vůbec není

mám jenom strach

giphy.gif
highlight-makeup-download-free-clipart-with-a-transparent-highlighter-png-618_618.png

Setkali jsme se ve vstupní síni a protože už bylo dost pozdě v noci a nehrozilo, že někdo přijde, vydali jsme se na profesorský stůl do hlavní síně. Na moc slov jsem se vlastně nezmohla. Řekla bych ale, že všechno podstatný o neodsnoubení jsme si pověděli. Ale jak jsem tam tak seděla a koukala na Leona . A ON KOUKAL NA MĚ. Nemohla jsem si pomoct a rozprostřela jsem se mu na stole jako noční svačinka. A ON SI MĚ SVOJÍ VIDLIČKOU ALL INCLUSIVE NABÍDL.

A po mém dopise jsme se už jenom míjeli. Cítila jsem se z toho až skoro neviditelná, ale když jsme se náhodou potkali a Leon si mě všiml, tak jsem najednou měla znovu větší strach. Strach z toho, že možná tohle je ten odsnubující pohled a tůto je prostě konec. Hotovo. THE END. ROZVOD. A SOUD! Včerejší noc jsem to, ale už vůbec nemohla vydržet. Po tom, co jsem veřejně zpívala v čajovym koutku ASAP Rockyho a zjistila jsem všecko o Kaylovo hlasech v hlavě a jeho neustávajícím drama s Mayou, který nazývají vztah, jsem se odhodlala napsat Leonovi a sejít se s ním.

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png

CORNELIA RUSSELL?????

4beb55bba8ac26c7897dbf76bc4eff2f-7.png

Díky Buddho, že lidi potřebujou jíst, protože kdybych tenkrát v létě neměla hlad a nešla bych si pro toustík, tak bychom se nejspíš s Leonem nikdy nezačali bavit. A chyběl by mi. I když bych ho vlastně ani neznala. Ale fakticky by mi chyběl. A já jsem teď s ním připravená na slovo na L.! Ale sem to psát nebudu, protože to mu chci říct sama. I když je to hrozně děsivý, nepředvídatelný a možná to bude hrozně bolet, ale s Leonem to fakticky chci.

357-3577504_sticker-tumblr-cute-love-loveu-lovefreetoedit-png-tumblr.png
highlight-makeup-download-free-clipart-with-a-transparent-highlighter-png-618_618.png

Čekala jsem, že mě Leon okamžitě odsnoubí, možná po mně hodí kliku od dveří a pak se budeme soudit o náš majetek - mikinu, která je jeho, ale mám ji já (a není to jen jedna mikina!). A pak ten soud prohraju a budu mu muset do tý mikiny prostřihat díry. A pak skončím ve vězení za ničení majetku a tam mě ušlape rozzuřenej dav, protože vlastně nejsem skoro vidět! Ale Leon mě objal a seděl se mnou na zemi v koupelně asi další hodinu. A mně mezi slzami došlo, že on mě má nejspíš fakticky rád.

portraits-lifestyle-nicole-belke-underline-png-1000_1000.png
tumblr_oxcycoLoDQ1wb3g25o1_250.png
4beb55bba8ac26c7897dbf76bc4eff2f-7.png

Tyjo, jsem už snad jako LAURIE?? ÚPLŇÁCKY DOSPĚLÁ A SOFISTIKOVANÁ?!?!?

Kayle říkal, že když máš někoho rád, tak nechceš, aby si dával pusu s někým jiným. Přijde mi, že tuhle jednu větu v posledních dnech říkám fakticky hrozně často. Ale asi jsem díky tomu věděla, že když Leonovi povím, co se stalo mezi mnou a Abby, tak z toho mít radost nebude. A asi ještě kvůli tomu, že jsem takhle nehezky už jednou srdíčko rozlámala. A asi začínám chápat věci, který jsem myslela, že nikdy chápat nebudu.

bottom of page